Pro zvířátka na Ukrajině

pro ukrajinu

I fufo by rád pomohl těm, kteří - spolu s lidmi - trpí válečným konfliktem na Ukrajině, a to právě zvířecím kamarádům.

Opuštěných zvířat, která potřebují pomoc, bylo na Ukrajině už před válkou bohužel mnoho, no dnes jejich počet ještě stoupá.

Pokud tedy milujete zvířátka tak, jako my u fufa, můžete si koupit obrázek k vypuntíkování nebo ten k zarámování a přispět tak na český projekt pomoci ukrajinským zvířátkům, který spustila celostátní nezisková organizace Svoboda zvířat.

Ta je ve spojení přímo s ukrajinskou organizací UAnimals, která přerozděluje finanční dary mezi útulky, záchrané stanice a zvířecí azyly na Ukrajině.

Můžete přispět sami - přímo projektu Svobody zvířat (Pomoc zvířatům na Ukrajině) na darujme.cz.

Nebo si můžete koupit některý z fufových obrázků, který vám bude připomínat, že jste pomohli nakrmit nebo dokonce zachránit třeba jen jedno němé stvoření, a pak na projekt Pomoc zvířatům na Ukrajině pošleme celý výtěžek - 100% z ceny obrázku - já a fufo :).

Prodej necháme volně běžet, protože finanční prostředky budou organizace potřebovat ještě spoustu týdnů a měsíců.

Pravidelně, přehledně a transparentně budeme ale informovat o tom, kolik a kdy díky vám posíláme.

 pro zviratka na ukrajine

 EDIT: První výtěžek z krátkonožky a dlouhonožky poslán na projekt Pomoc zvířatům na Ukrajině - zatím se prodalo 11 obrázků v hodnotě 550,-. Částku jsem zaokrouhlila na rovných 1000,- a poslala přes Darujme.cz.

Na potvrzení daru se můžete podívat tady: Darujme.cz Váš dar VS 43586718 pro NNO Svoboda zvířat. Děkuji za zvířátka a pokračujeme dál :).

EDIT (7.6.2023): Za dalších 10 prodaných pejsků jsem právě organizaci Svoboda zvířat zaslala 530,- od fufa zaokrouhlených na 1500,- :).

Na potvrzení daru se můžete podívat tady: potvrzeni-2023-svoboda-zvirat-2xm5lun6s7

 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem