VODOVÉ BARVY

. dlouho jsem hledala ty NEJ vodové barvy pro PUNTÍKOVÁNKY ® .

. barvy, které by měly krásné výrazné odstíny, rychle zasychaly (aby bylo možné překrývat jednotlivé puntíky a vytvářet tak nové a nové odstíny), dlouho vydžely a po smíchání s nepatrným množstvím vody vytvořily žádanou barevnou "kaši" (viz. puntíkujeme) .

 . barev jsem testovala spoustu a vybrala opravdu ty nejlepší .

. jsou to vodové barvy od italských výrobců PRIMO a TOY COLOR, které u FUFA zakopíte v nejrůznějším provedení - malé i velké balení, s klasickými, perleťovými, metalickými nebo třeba neonovými odstíny .

. je jen na vás, které vyberete, mám však malý tip:

. největší kouzlo puntíkování spočívá v jednoduchém míchání barev pomocí puntíkovacích válečků . váleček totiž - při jednoduchém ťupkání do barev - barvičky nesmíchá dohromady jako štětec, ale vytvoří barevnou "mapu", strukturu,... (po navlhčení stačí namočit váleček do jedné barvičky, pak do druhé a klidně i do třetí) .

. děti tak mohou vytvořit pokaždé zcela originální a často také nezopakovatelný nový odstín .

. zakoupíte-li vodové barvy v klasických i perleťových/metalických/neonových odstínech, bude míchání ještě kouzelnější : ) .

 

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

I my u FU.FA, jako správci osobních údajů, zpracováváme na tomto webu soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace