DOLEPOVÁNKY Lesní zvířátka

 

dolepovanky lesni zviratka

Medvěd, jelen, mýval, liška, had a další zvířátka z lesa čekají na své puntíky.

co jsou dolepovanky

DOLEPOVÁNKY jsou omalovánky, které děti "vybarví" bez jediné pastelky.

K DOLEPOVÁNKÁM nepotřebují ani vodovky, ani fixy, ani obyčejnou tužku... to všechno totiž nahradí FUFOvy DOLEPKY - barevné samolepící puntíky.

Chce to ale pekelně se soustředit, aby byl každý puntík nalepen tam, kam patří - do předkreslené kružnice (MAXI, MIDI nebo MINI).

DOLEPOVÁNKY to je prostě velká zábava plná multibarevných puntíků, škola soustředění a trpělivosti, kreativní tvoření i učení, ale taky čisté "barvičkování", které si mohou vzít děti kamkoliv sebou. 

12882  doporucuji dokoupit

Dostupnost Skladem
379 Kč    
Kategorie DOLEPOVÁNKY
 

Ne všechny děti baví kreslit nebo malovat... každé dítě ale miluje nálepky.

A proto jsou tu FUFOvy DOLEPOVÁNKY - omalovánky, které děti "vybarví" bez pastelek, vodovek či fixů.

Ty všechny totiž nahradí DOLEPKY - 1288 papírových samolepících puntíků v nejrůznějších barvách.

 IMG_20210531_125726

Úkolem je tedy pekelně se soustředit a nalepit každý puntík tam, kam patří - do předkreslené kružnice. FUFOva zvířátka jsou totiž poskládána jen ze samých puntíků, a to ve třech velikostech - MAXI, MIDI a MINI.

A až dolepíme všechna zvířátka, zbude ještě spousta puntíků k dalšímu tvoření. Na každém obrázku je proto dostatek místa pro dokreslování, při kterém můžeme puntíky použít jako základ: pro tělo nebo hlavu zvířátka či postavičky, pro kytky, mráčky,...

Puntíky si můžeme nalepit i na čistý papír a dokreslit k nim vlastní zvířátko nebo napodobit to z Dolepovánek - malé, velké, pestrobarevné, i jen v odstínech jedné barvy.

DOLEPOVÁNKY to je prostě velká zábava plná multibarevných puntíků, škola soustředění a trpělivosti, kreativní tvoření i učení, ale také čisté "barvičkování", které si mohou vzít děti sebou na dlouhou cestu do auta či letadla.

tip

Už teď víte, že téměř 1300 nálepek bude málo? Nebojte, FUFO má puntíků vždycky dost... DOLEPKY můžete dokoupit, a to rovnou v 5ti barevných variantách klik.

 

obsah balení

1x A4 blok s 11ti obrázky

(had, ještěrka, veverka, liška, jezevec, mýval, vlk, srnka, medvěd, jelen a divoké prase)

1288 matných papírových nálepek (6x A4 nálepkový arch)

300 MAXI (18mm)

494 MIDI (14mm)

494 MINI (10mm)

material

A4 kreslící karton (250g)

černá kroužková vazba

papírové matné nálepky (A4 archy)

 

+3

nalepky nebezpeci

 

© 2021 Lenka Křupalová 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
I my u FU.FA, jako správci osobních údajů, zpracováváme na tomto webu soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace