DOLEPOVÁNKY Abeceda

 

dolepovanky abeceda

27 písmenek a 1394 multibarevných nálepek... to znamená spousta zábavy a na jejím konci originální didaktická pomůcka.

co jsou dolepovanky

DOLEPOVÁNKY jsou omalovánky, které děti "vybarví" bez jediné pastelky.

K DOLEPOVÁNKÁM nepotřebují ani vodovky, ani fixy, ani obyčejnou tužku... to všechno totiž nahradí FUFOvy DOLEPKY - barevné samolepící puntíky.

Chce to ale pekelně se soustředit, aby byl každý puntík nalepen tam, kam patří - do předkreslené kružnice (MAXI, MIDI nebo MINI).

DOLEPOVÁNKY to je prostě velká zábava plná multibarevných puntíků, škola soustředění a trpělivosti, kreativní tvoření i učení, ale taky čisté "barvičkování", které si mohou vzít děti kamkoliv sebou. 

13942  doporucuji dokoupit

Dostupnost Skladem
466 Kč    
Kategorie DOLEPOVÁNKY
 

Ne všechny děti baví kreslit nebo malovat... každé dítě ale miluje nálepky.

A proto jsou tu FUFOvy DOLEPOVÁNKY - omalovánky, které děti "vybarví" bez pastelek, vodovek či fixů.

Ty všechny totiž nahradí DOLEPKY - 1394 papírových samolepících puntíků v nejrůznějších barvách.

IMG_20210531_141522 IMG_20210531_135517

Úkolem je tedy pekelně se soustředit a nalepit každý puntík tam, kam patří - do předkreslené kružnice. FUFOva písmenka jsou totiž poskládána jen ze samých puntíků.

A až dolepíme všechna písmenka, zbude ještě spousta puntíků k dalšímu tvoření. Můžeme je použít jako základ slov, která na dané písmenko začínají - jako kolo auta, tělo nebo hlavu broučka nebo jako oko velkého zvířátka či postavičky... to vše pak jednoduše dokreslíme.

Z menších puntíků si ale můžeme zkusit každé písmenko poskládat i bez šablony, na čistý papír - malé, velké, pestrobarevné i jen v odstínech jedné barvy.

DOLEPOVÁNKY to je prostě velká zábava plná multibarevných puntíků, škola soustředění a trpělivosti, kreativní tvoření i učení, ale také čisté "barvičkování", které si mohou vzít děti sebou na dlouhou cestu do auta či letadla.

tip

Už teď víte, že téměř 1400 nálepek bude málo? Nebojte, FUFO má puntíků vždycky dost... DOLEPKY můžete dokoupit, a to rovnou v 5ti barevných variantách klik.

 

obsah balení

1x A4 blok s písmenky (31 stran)

1394 matných papírových nálepek (8x A4 nálepkový arch)

900 MAXI (18mm)

247 MIDI (14mm)

247 MINI (10mm)

material

A4 kreslící karton (250g)

černá kroužková vazba

papírové matné nálepky (A4 archy)

 

+3

nalepky nebezpeci

 

© 2021 Lenka Křupalová 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
I my u FU.FA, jako správci osobních údajů, zpracováváme na tomto webu soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace