DOLEPOVÁNKY Abeceda

 

dolepovanky abeceda

27 písmenek a 1394 multibarevných nálepek... to znamená spousta zábavy a na jejím konci originální didaktická pomůcka.

co jsou dolepovanky

DOLEPOVÁNKY jsou omalovánky, které děti "vybarví" bez jediné pastelky.

K DOLEPOVÁNKÁM nepotřebují ani vodovky, ani fixy, ani obyčejnou tužku... to všechno totiž nahradí fufovy DOLEPKY - barevné samolepící puntíky.

Chce to ale pekelně se soustředit, aby byl každý puntík nalepen tam, kam patří - do předkreslené kružnice (MAXI, MIDI nebo MINI).

DOLEPOVÁNKY to je prostě velká zábava plná multibarevných puntíků, škola soustředění a trpělivosti, kreativní tvoření i učení, ale taky čisté "barvičkování", které si mohou vzít děti kamkoliv sebou. 

13942  doporucuji dokoupit

procstojimetolik2

Dostupnost SKLADEM
Můžeme doručit do
29.5.2024
527 Kč    
Kategorie DOLEPOVÁNKY
 

NOVÉ BALENÍ! Bez kroužkové vazby, zato v kartónové krabičce :).

 

Ne všechny děti baví kreslit nebo malovat... každé dítě ale miluje nálepky.

A proto jsou tu fufovy DOLEPOVÁNKY - omalovánky, které děti "vybarví" bez pastelek, vodovek či fixů.

Ty všechny totiž nahradí DOLEPKY - 1394 papírových samolepících puntíků v nejrůznějších barvách.

IMG_20210531_141522 IMG_20210531_135517

Úkolem je tedy pekelně se soustředit a nalepit každý puntík tam, kam patří - do předkreslené kružnice. Fufova písmenka jsou totiž poskládána jen ze samých puntíků.

A až dolepíme všechna písmenka, zbude ještě spousta puntíků k dalšímu tvoření. Můžeme je použít jako základ slov, která na dané písmenko začínají - jako kolo auta, tělo nebo hlavu broučka nebo jako oko velkého zvířátka či postavičky... to vše pak jednoduše dokreslíme.

Z menších puntíků si ale můžeme zkusit každé písmenko poskládat i bez šablony, na čistý papír - malé, velké, pestrobarevné i jen v odstínech jedné barvy.

DOLEPOVÁNKY to je prostě velká zábava plná multibarevných puntíků, škola soustředění a trpělivosti, kreativní tvoření i učení, ale také čisté "barvičkování", které si mohou vzít děti sebou na dlouhou cestu do auta či letadla.

tip

Už teď víte, že téměř 1400 nálepek bude málo? Nebojte, fufo má puntíků vždycky dost... DOLEPKY můžete dokoupit, a to rovnou v 5ti barevných variantách klik .

 

obsah balení

31 obrázků + 1 cvičný list

1394 dolepek - matných papírových nálepek (8x A4 nálepkový arch)

900 MAXI dolepek (18mm)

247 MIDI dolepek (14mm)

247 MINI dolepek (10mm)

material

A4 kreslící karton (250g)

papírové matné nálepky (A4 archy)

 

+3

nalepky nebezpeci

 

© 2021 Lenka Křupalová 

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
BZ Avatar autora | 21.8.2023
Dobrý den. Chtěla bych Vám moc poděkovat za práci, kterou děláte, protože když nám domů od Vás přišel balíček a my ho otevřeli, byli jsme naprosto nadšení. ❤️👌 Od zabalení až po vaše produkty, které vytváříte s láskou. ❤️ Moc Vám děkujeme. Všem doporučujeme. 🧚‍♂️ Naše holčička Barunka teď půjde do první třídy a těšíme se, až si každé naučené písmenko budeme puňtíkovat nebo dolepovat. Ještě jednou děkujeme. Přejeme Vám spoustu spokojených zákazníků, nové nápady a ať je nás víc, kdo Vás podpoří ve vašem snu, který je opravdu jedinečný. ❤️🍀