SRDÍČKO . ke stažení .

. OSLAVUJEME s FU.Fem 1000 fanoušků na facebooku .❤.

. a tak by to chtělo nějaké to "poděkování" : ) .

. tady je - SRDCE ze srdce .

. níže si tedy můžete srdíčko stáhnout a vytisknout - doporučuji tvrdší papír, puntíkuje se na něj lépe .

. ten, kdo s FU.Fem puntíkuje pravidelně má samozřejmě jednu VELIKÁNSKOU výhodu :), protože je (určitě šťastným :)) majitelem FU.FOvých puntíkovacích válečků, se kterými jde puntíkování jedna radost .

. kdo válečky nemá, může vybrat a zakoupit své první PUNTÍKOVÁNKY :), nebo se inspirovat na tapírovi zde (puntíkovat se dá i prstíky) .

. srdíčko ke stažení - srdicko .

. vytiskněte dětem srdíček rovnou víc :), protože až je všechny vypuntíkují, určitě je moc rádi rozdají - prarodičům, tetám i strýcům, kamarádům ve školce, první lásce :), a určitě i vám .

. srdíčko můžete stáhnout a vytisknout a já věřím, že si s ním užijete spoustu kreativní zábavy . respektujte však, prosím, autorská a kopírovací práva a dbejte na to, že je určeno pouze k osobnímu, nikoliv komerčnímu využití . jakékoliv kopírování a komerční šíření je striktně zakázáno . 

© 2018 Lenka Křupalová

pozn. budu ráda, když se o Vaše výtvory podělíte na FU.FOvě facebooku .

I my u FU.FA, jako správci osobních údajů, zpracováváme na tomto webu soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace