Milí zákazníci, u FUFA máme nyní DOVOLENOU - všechny objednávky přijaté po pátku 2.4. budou tedy odesílány zase až od pondělí 18.4..

VÁNOČNÍ VĚNEC

 

Co by to bylo za Vánoce bez vánočního věnce na dveřích?

FUFO tak jeden takový připravil i pro děti. Takový, který si samy vypuntíkují, dozdobí, vystříhnou a zavěsí (nebo nalepí) na dveře pokojíčku.

Jeden mohou vyrobit i babičce a dědovi, rodičům do práce, kamarádovi...

I

Ten, kdo s FUFem puntíkuje pravidelně má samozřejmě jednu VELIKÁNSKOU výhodu :), protože je majitelem FUFOvých puntíkovacích válečků, se kterými jde puntíkování jedna radost.

Kdo válečky ještě nemá, může vybrat a zakoupit své první PUNTÍKOVÁNKY nebo se inspirovat na tapírovi zde.

Věnec potom stahujte tu - vesele puntikovane vanoce.

V pdf souboru najdete jeden barevný věnec a hned dva typy na vypuntíkování (navíc každou verzi s a bez nápisu "veselé puntíkované Vánoce").

Po vypuntíkování lze věnec i dozdobit - nálepkami, třpytkami, metalickými/perleťovými barvičkami,... lze jej také vystříhnout a zavěsit nebo nalepit na dveře. Můžete na něj nalepit i mašli :).

Obrázek si můžete stáhnout a vytisknout (i několikrát; doporučuji tvrdší papír, puntíkuje se na něj lépe) a já věřím, že si s ním užijete spoustu kreativní zábavy. Respektujte však, prosím, autorská a kopírovací práva a dbejte na to, že je určen pouze k osobnímu, nikoliv komerčnímu využití. Jakékoliv kopírování a komerční šíření je striktně zakázáno. 

 

© 2020 Lenka Křupalová

pozn. budu ráda, když se o vánoční věnce podělíte na FUFOvě facebooku či instagramu.

I my u FU.FA, jako správci osobních údajů, zpracováváme na tomto webu soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace