VÁNOČNÍ STROMISKO

. u FU.FA se dá vypuntíkovat úplně všechno... i vánoční stromeček .

. a tak tu pro vás jeden mám... jeden obrázek, no stromečků z něj může být spousta a spousta . můžou puntíkovat děti, rodiče, prarodiče, kamarádi,... konečně může mít každý člen rodiny vánoční stromeček dle svého přání .

. jeden barevný extravagantní, druhý decentní, jiný umělecký, moderní, dětský, modrý, růžový, stříbrný i oranžový : ) .

IMG_20191222_100438. IMG_20191222_100655

. níže si tak můžete obrázek stromiska stáhnout, vytisknout a vesele puntíkovat/vybarvovat - doporučuji tvrdší papír, puntíkuje se na něj lépe .

. ten, kdo s FU.Fem puntíkuje pravidelně má samozřejmě jednu VELIKÁNSKOU výhodu :), protože je (určitě šťastným :)) majitelem FU.FOvých puntíkovacích válečků, se kterými jde puntíkování jedna radost .

. kdo válečky nemá, může vybrat a zakoupit své první PUNTÍKOVÁNKY :), může puntíkovat gumou na tužce nebo se inspirovat na tapírovi zde .

. po vypuntíkování lze stromeček dozdobit nálepkami, třpytkami, metalickými/perleťovými barvičkami,... vším, co udělá ze stromečku jedinečné dílo : ) .

. stromisko stahujte zde vanocni_strom .

. obrázek si můžete stáhnout a vytisknout (i několikrát) a já věřím, že si s ním užijete spoustu kreativní zábavy . respektujte však, prosím, autorská a kopírovací práva a dbejte na to, že je určen pouze k osobnímu, nikoliv komerčnímu využití . jakékoliv kopírování a komerční šíření je striktně zakázáno . 

© 2019 Lenka Křupalová

pozn. budu ráda, když se o Vaše výtvory podělíte na FU.FOvě facebooku .

I my u FU.FA, jako správci osobních údajů, zpracováváme na tomto webu soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace