Milí zákazníci, u FUFA máme nyní DOVOLENOU - všechny objednávky přijaté po pátku 2.4. budou tedy odesílány zase až od pondělí 18.4..

FUFUUU 3v1

 

fufuuu

FUFův vláček není jen tak obyčejný vláček. S FUFOvými vagóny si totiž děti užijí spoustu zábavy, ale také se něco nového naučí.

V kartónové krabičce děti najdou kartičky s lokomotivou a 48 vagóny s písmenky abecedy, základními barvami a číslicemi od 1 do 10 + 48 kartiček s pokyny k jejich připojování.

tip 

Písmenka i čísla se mohou děti naučit i s dalšími FUFOvými "vychytávkami":

abeceda tip  pismenka + cisla

Dostupnost Momentálně nedostupné
386 Kč    
Kategorie TVOŘENÍ A UČENÍ
 

Na začátku můžete vagónky rozdělit do skupin - abeceda, čísla, barvy.

Děti pak mohou za lokomotivu postupně přiřadit všechna písmenka abecedy (tak jak mají jít za sebou), čísla od jedné do deseti, nebo barvičky.

“Připoj vagónek s barvou sluníčka, barvou trávy nebo jahůdky,…”

“Připoj vagónek s písmenkem, kterým začíná slovo auto…”

20170516_182558.

ANEBO...

Můžete zamíchat kartičky s pokyny, dát je na hromádku, postupně losovat a skládat tak vláček spolu (ve dvou, ve třech, ve čtyrech). A to vše nejprve po sadách – roztříděno na abecedu, čísla a barvy – později i vše dohromady.

Než vagónek připojíte, řekněte si k němu příklad: “Připojuji vagónek, který veze písmenko T, jako TÁTA.” “Připojuji vagónek, který veze hnědou barvičku jakou má bláto.”

Každá kartička s pokynem je uvedena větou “Připoj vagón, který veze…”. Písmenka i čísla jsou pak provedeny ve stejném fontu, jako na konkrétním vagónku, takže dítě vede k nalezení stejného znaku.

 

Vel. kartiček: 8×6 cm

Kvalitní tisk na lesklý papír vyšší gramáže.

V pevné kartonové krabičce pro uložení a snadné přenášení kamkoliv na cesty.

 

© 2017 Lenka Křupalová

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 8.10.2019
Skvělá pomůcka na učení a pročvičování barev, čísel a písmenek. Dcera je nadšená. Měli jsme i na dovolené a děti to moc bavilo. Moc doporučuji :-)
 
I my u FU.FA, jako správci osobních údajů, zpracováváme na tomto webu soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace