DOKRESLOVACÍ NÁLEPKY . farma

 

dokreslovaci nalepky farma

Co jsou FUFOvy DOKRESLOVACÍ NÁLEPKY?

Jsou to nálepky se zvířátky, z nichž jedna nálepka vždy zobrazuje celé zvíře a druhá (třetí i čtvrtá) pouze jednu jeho část - např. jen hlavu, oko, čumák či nohy.

Úlohou je pak tedy nálepku s částí těla nalepit na papír a podle vzoru - nálepky s celým zvířátkem - dokreslit zbytek těla.

Budete překvapeni, jakým originálním způsobem budou děti zvířátka interpretovat.

48 NALEPEK  tip

Můžete dětem připravit velký výkres (A3), nalepit na něj nálepku celého zvířátka (např. do rohu) a také všechny nálepky, které znázorňují nějakou jeho část (tyto  nálepky nalepte s dostatečnými rozestupy po celé ploše výkresu). Děti pak budou 3krát dokreslovat například prasátko - pokaždé k jiné části těla - a na výkresu budou nakonec tři naprosto jedinečná a originální prasátka (+FUFOvo z nálepky).

Dostupnost Skladem
145 Kč    
Kategorie NÁLEPKY
 

Tentokrát děti dokreslují zvířátka žijící na farmě - prase, kravičku, kozu, ovečku, slepici, kohouta, oslíka i koně, králíka, husu, berana i kočku a psa.

Celkem 48 matných kulatých nálepek (průměr 4 cm).

S nálepkami se navíc dají vytvářet krásné velké výkresy – děti mohou nakreslit celou farmu - některá zvířátka mohou nalepit již hotová, jiná dokreslit (třeba k nohám kohouta)... mohou dokreslit i stodolu, ohrádky, rostliny i pana farmáře.

IMG_5211

Navíc... v rámci bezpečnosti i zachování obalu, u FUFOvých nálepek nenajdete žádné nebezpečné sponky ze sešívačky.

Obal je uzavřen lepící etiketou, kterou u vrchního okraje sestříhnete, takže si děti budou moci po každém tvoření (nepoužijí-li všechny nálepky najendou) archy s nepoužitými nálepkami opět schovat do obalu.

20180514_174139 20180514_174237

 

© 2018 Lenka Křupalová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: