puntíkovánky . abeceda . - 10% .

 

. pomačkané rožky .

. rožky jednotlivých listů Puntíkovánek jsou na levé spodní a levé horní hraně mírně zmáčknuté .

. samozřejmou součástí je puntíkovací váleček (18mm), který je ale úplně bez vad : ) .

20180708_135740

Dostupnost Vyprodáno
371 Kč    
Značka FU.FO
Kategorie ZLEVNĚNÉ KOUSKY
 

 . a máme je tady – ABECEDA PUNTÍKovánky .

. tyto PUNTÍKovánky byly vyvinuty :) zcela v souladu s naším heslem “učíme se a ani o tom nevíme” :) .

. s FU.Fem si totiž děti hrají, tvoří, výtvarničí a přitom se toho spoustu, snadno a úplně bez povšimnutí naučí .

. i s jeho novými PUNTÍKovánkami si užijí spoustu zábavy s barvami a puntíky a vytvoří si celou ABECEDU, kterou využijí  jako vynikající didaktickou pomůcku (vytvořená písmenka si mohou nalepit na dveře, zavěsit pomocí obyčejných kolíčků na prádlo na nataženou šňůru,…) .

. jak už je u FU.FA zvykem, písmenka nebudou děti kreslit ani vybarvovat, ale puntíkovat .

. součástí PUNTÍKovánek je totiž pěnový váleček o průměru 18 mm, který nahrazuje štětec (je vyroben ze speciální tvrdší pěnové hmoty, která se neohýbá, neláme a drží se pohodlně mezi prsty; z puntíkovací části je opatřen barevnou pěnovkou Moosgummi, která výborně přenáší barvu) .

20170905_131240.

. každé písmenko je potom tvořeno šedými kružnicemi o stejném průměru (18 mm) . úkolem je tedy trefit se puntíkovacím válečkem, namočeným do vodové barvičky, do předkreslené kružnice a postupně celé písmenko dotvořit .

. písmenka jsou vždy na pozadí stránky zobrazena ve své klasické “nevypuntíkované” podobě (malé šedé písmenka) .

. na každé stránce je navíc ponecháno dostatek prostoru pro to, aby děti k písmenku dokreslily předměty, které na dané písmenko začínají .

. my jsme kreslily letadlo či lásku na písmenko L, autobus a aktovku na A, nebo klokana a kartáček na písmenko K .

20170905_113654.

20170905_113545

20170905_114106

20170905_113714

. PUNTÍKovánky mají 27 stran s písmeny + barevný “plakátek” se všemi písmeny a cvičný list, na kterém si mohou puntíkování dopředu vyzkoušet .

20170905_112352

. PUNTÍKOVÁNÍ .

. PUNTÍKOVÁNÍ má výborný efekt – první puntík, hned po namočení, je nejtmavší, každý další je světlejší a světlejší . děti si tak jednoduše začnou uvědomovat nejen základní barvy ale i jejich odstíny .

. puntíkujeme s vodovými barvičkami (i ty můžete u nás zakoupit), jejichž výhodou je, že rychle zasychají . každý puntík se tak dá překrýt dalším, klidně v jiné barvě, čímž vzniknou další a další odstíny :) . děti se tak mohou naučit jaká barvička vznikne například smícháním modré a žluté, jaká, když červenou překryjeme žlutou .

. vyrobeny jsou z tvrdého a vysoce kvalitního kreslícího kartonu (250 g) . každý list je navíc perforovaný ke snadnému odtržení .

. kroužková vazba (titulní strana chráněna lesklou průhlednou fólií) .

. 31 listů A4 (kreslící karton 250g) + pěnový váleček (průměr 18mm) .pozn. pěnový váleček dětem zůstane i po vypuntíkování, takže jej mohou použít k dalšímu tvoření . děti rády kombinují puntíkování například s kreslením .

. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET . OBSAHUJE MALÉ ČÁSTI .

© 2017 Lenka Křupalová

 

NOVINKA

. chcete opravdu originální výtisk PUNTÍKOVÁNEK? .

. napište mi do poznámky k objednávce přesné znění jména dítka, pro kterého jsou určeny, a já jím PUNTÍKOVÁNKY ráda ozdobím .

puntikovanky_abc

 

Materiál kreslící karton 250 g
Rozměry A4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
I my u FU.FA, jako správci osobních údajů, zpracováváme na tomto webu soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace