NÁLEPKY . zoo . -15% .

 

. nálepky z focení - otevřené .

. důvodem slevy těchto originálních - dokreslovacích - nálepek ❤ je to, že jsou to nálepky z focení na eshop .

. jsou tedy otevřené (navrchu sáčku odstřižené), no jinak v naprostém pořádku a bez vad .

20180708_114529

Dostupnost Vyprodáno
94 Kč    
Značka FU.FO
Kategorie ZLEVNĚNÉ KOUSKY
 

. dětská kreativita a fantazie . dětské vidění světa a schopnost převést to vše prostřednictvím barviček na papír . to je záruka originálních uměleckých děl, jejichž hodnota je naprosto nevyčíslitelná .

. a protože nás u FU.FA toto dětské ztvárnění světa - zvířat, rostlin, lidí,... - neuvěřitelně baví, přinášíme FU.FOvy originální - dokreslovací - nálepky .

. nálepky FU.FOvých zvířátek, z nichž jedna vždy zobrazuje zvíře v celé jeho kráse a druhá pouze jeho část .

. úlohou je tedy nalepit nálepku (s částí těla) na papír a podle vzoru, na nálepce s celým zvířátkem, dokreslit zbytek .

. budete překvapeni, jakým originálním stylem budou děti zvířátka interpretovat :) .

IMG_5211

. tentokrát dokreslujeme zvířátka ze zoo - slona, nosorožce, opici, žirafu, zebru, tapíra, lva, hrocha, antilopu a další .

. celkem 32 matných kulatých nálepek (průměr 4 cm) .

. s nálepkami se navíc dají vytvářet krásné velké výkresy – děti mohou nakreslit celou zoo . některá zvířátka mohou nalepit již hotová, jiná dokreslit . mohou dokreslit i vstupní bránu s pokladnou na lístky, stromy, návštěvníky apod. .

.

. navíc... v rámci bezpečnosti i zachování obalu :) u našich nálepek nenajdete žádné nebezpečné sponky ze sešívačky :) .

. obal je uzavřen lepící etiketou, kterou u vrchního okraje sestříhnete, takže si děti budou moci po každém tvoření (nepoužijí-li všechny nálepky najendou :)) archy s nepoužitými nálepkami opět schovat do obalu .

20180514_155639 20180514_155740

© 2018 Lenka Křupalová

 

 

Materiál matné nálepky
Rozměry průměr 4 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
I my u FU.FA, jako správci osobních údajů, zpracováváme na tomto webu soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace