KALENDÁŘ 2020 . omalovánkový .

 

. děti potřebují kalendář stejně jako vy, ne-li více .

. no ale ne jen tak obyčejný kalendář .

. vaše děti potřebují kalendář od FU.FA : ) .

Dostupnost Skladem
319 Kč    
Značka FU.FO
Kategorie KALENDÁŘE . ZÁPISNÍKY . SKICÁŘE
 

. FU.Fův kalendář má i svoji omalovánkovou variantu . každý měsíc tak mohou děti zahájit tím, že si vymalují či různě dozdobí daný list .

. kalendář od FU.FA pak bude zcela originální, perfektní a nepostradatelnou pomůckou, která naučí děti vnímat čas, pomůže jim pochopit pojem rok, měsíc, den, roční období, úplněk či slunovrat .

. je vhodný pro dětiod 3 let . už tak malé dětičky si totiž mají co to zaznamenat - kdy se jde do školky, k paní doktorce, kdy se pojede na výlet, k babičce a dědovi, apod.

. a nebude jen výbornou učební pomůckou, ale i skvělou dekorací, která oživí a obveselí každý dětský pokojíček . 

. rok 2020 stráví děti s FUFOnem ve vesmíru : ) . mezi raketami, zvířecími kosmonauty, meteory a měsíci .

 

. KDYŽ JE FU.FŮV KALENDÁŘ TÍM ÚPLNĚ PRVNÍM .

. při prvním zavěšení kalendáře obeznamte děti s tím, kolik má rok měsíců a každý jednotlivý měsíc jim krátce představte .

. popiště dítku i jednotlivá roční období . přechod mezi jednotlivými obdobími je znázorněn barvou pod názvem měsíce na každém listu kalendáře . barvy přecházejí od šedé a šedomodré v zimě, přes jarní fialovou, růžovou a červenou, až k létu – oranžové, žluté a zelené, a nakonec končí hnědou a opět šedou a modrou .

20191021_102119 20191021_110043

  . ke kalendáři náleží také 70 barevných nálepek, kterými si mohou děti označit důležité dny a události v měsíci – oslavy, prázdniny, návštěvu pana doktora, zubaře, kina nebo divadla, sportovní událost, Vánoce, Velikonoce, výlety apod.

. nebudou-li stačit, můžete si u FU.FA dokoupit ještě jeden, dva i tři : ) archy nálepek navíc .

. do FU.FOva kalendáře se dá ale také krásně kreslit a psát (těm nejmenším se psaním určitě rádi pomůžete, nebo si mohou vymyslet vlastní "klikihák") - lze jej tedy dozdobit podle libosti .

20191021_102154 20191021_111843

. ke kalendáři se vracejte pravidelně . můžete zvolit frekventovanější způsob, kdy si dítě může značit každý den něj. vymyšleným symbolem – sluníčko, puntík,… – anebo se ke kalendáři vracejte jednou za týden, a vždy zrekapitulujte vše, co se během něj událo, i to, co se uděje v tom příštím .

. postupně představujte i jednotlivé dny v týdnu, volné dny, prázdniny . dítko si tak osvojí pojmy víkend, pracovní týden, státní svátek…

. v kalendáři jsou zaznačeny i dny v roku, kdy začíná jaro/léto/podzim/zima, kdy se mění čas, i to, kdy nastává úplněk .

 

. MATERIÁL .

. extra bílý hlazený papír 250g .

. nálepky 25×25 mm (70 ks) .

. kroužková vazba + stříbrný háček na zavěšení .

. rozměry: A4 .

. v českém i slovenském jazyce .

 

© 2019 Lenka Křupalová

Velikost A4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
I my u FU.FA, jako správci osobních údajů, zpracováváme na tomto webu soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace