NÁLEPKY . PTÁČCI A BARVY .

 

. 24 kulatých nálepek k dokreslení .

Dostupnost Skladem
91 Kč    
Značka FU.FO
Kategorie NÁLEPKY
 

. dětská kreativita a fantazie . dětské vidění světa a schopnost převést to vše prostřednictvím barviček na papír . to je záruka originálních uměleckých děl, jejichž hodnota je naprosto nevyčíslitelná .

. a protože mě toto dětské ztvárnění světa - zvířat, rostlin, lidí,... - neuvěřitelně baví, mám tu pro vás FU.FOvy originální - dokreslovací - nálepky .

. v tomto případě - ptáčci a barvy .

. originální designové nálepky s 12-ti ptáčky a 12-ti barevnými puntíky - ke každému ptáčkovi odpovídající barva .

. s nálepkami se dají vytvářet krásné veselé obrázky – děti mohou ptáčky “posadit” na větev, dokreslit jim voliéru, květinky apod.

. celkem 24 kulatých matných nálepek o průměru 4 cm .

. navíc... v rámci bezpečnosti i zachování obalu :) u FU.FOvých nálepek nenajdete žádné nebezpečné sponky ze sešívačky :) .

. obal je uzavřen lepící etiketou, kterou u vrchního okraje sestříhnete, takže si děti budou moci po každém tvoření (nepoužijí-li všechny nálepky najendou :)) archy s nepoužitými nálepkami opět schovat do obalu .

20180514_175855 20180514_175929

© 2018 Lenka Křupalová

Materiál matné nálepky
Rozměry průměr 4 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
I my u FU.FA, jako správci osobních údajů, zpracováváme na tomto webu soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace