FU.FŮŮŮ 3v1

 
Dostupnost Skladem
386 Kč    
Značka FU.FO
Kategorie PÍSMENKA, BARVY, ČÍSLA
 

. FU.FŮŮŮ vlak: lokomotiva a 48 vagónů s písmenky abecedy, základními barvami a číslicemi od 1 do 10 + 48 kartiček s pokyny k jejich připojování .

. vlak, se kterým si děti užijí spoustu zábavy a také se něco nového naučí .

. na začátku můžete vagónky rozdělit do skupin (abeceda, čísla, barvy) .

. děti pak mohou za lokomotivu postupně přiřadit všechna písmenka abecedy (tak jak mají jít za sebou), čísla od jedné do deseti, nebo barvičky .

. “Připoj vagónek s barvou sluníčka, barvou trávy nebo jahůdky,…” .

. “Připoj vagónek s písmenkem, kterým začíná slovo auto…” .

20170516_182558.

. anebo…. .

. můžete zamíchat kartičky s pokyny, dát je na hromádku, postupně tahat a skládat tak vláček spolu (ve dvou, ve třech, ve čtyrech). A to vše nejprve po sadách – roztříděno na abecedu, čísla a barvy – později i vše dohromady .

. než vagónek připojíte, řekněte si k němu příklad: “Připojuji vagónek, který veze písmenko T, jako TÁTA.” “Připojuji vagónek, který veze hnědou barvičku jakou má bláto.”

. každá kartička s pokynem je uvedena větou “Připoj vagón, který veze…” . Písmenka i čísla jsou pak provedeny ve stejném fontu, jako na konkrétním vagónku, takže dítě vede k nalezení stejného znaku .

. vel. kartiček: 8×6 cm .

. kvalitní tisk na lesklý papír vyšší gramáže .

. v pevné kartonové krabičce pro uložení a snadné přenášení kamkoliv na cesty :) .

. tak FU.FŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ .

© 2017 Lenka Křupalová

Materiál lesklý papír 250 g + matná křída 250 g
Rozměry 8x6 cm
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 8.10.2019
Skvělá pomůcka na učení a pročvičování barev, čísel a písmenek. Dcera je nadšená. Měli jsme i na dovolené a děti to moc bavilo. Moc doporučuji :-)
 
I my u FU.FA, jako správci osobních údajů, zpracováváme na tomto webu soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace